Tłoczenie metek

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet skórzanych za pomocą technologii hot-stamping z matrycami mosiężnymi. Innowacyjne rozwiązania zapewniają różnorodną ofertę. Wykonujemy tłoczenie metek na skórze naturalnej i syntetycznej oraz na washpapie. Jest to usługa często wykorzystywana w galanterii do oznaczania produktów nazwą marki i zawierania drobnych informacji np. na ubraniach, portfelach, torebkach czy paskach. Metoda powszechna jest także wśród producentów walizek podróżniczych. Nie znakujemy jedynie samodzielnych etykiet, lecz wykonujemy także logo na korpusie portfela, na filcowej macie biurkowej czy opakowaniu na kawę.

Kompleksowe tworzenie metek z ekoskóry i skóry naturalnej

Swoim Klientom pomagamy w zaprojektowaniu grafiki komputerowej pożądanych produktów i tworzymy szablon od zera. Dbamy o to, by pożądany wzór był optymalny i jak najlepiej prezentował się na etykiecie skórzanej. Wspólnie z Klientem ustalamy szczegóły – zależy nam na zadowoleniu z efektów naszej pracy. Dzięki latom doświadczenia i umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości tłoczenie metek na skórze.

Uszlachetnianie napisów

Tłoczenie z folią hotstampingową to proces, który umożliwia uszlachetnienie różnorodnych napisów lub wzorów na odmiennych materiałach, np. na skórze, ekoskórze, washpapie, czy plastiku. Rozwiązanie wykorzystywane jest w celu dodania efektownego wykończenia haseł reklamowych lub logo, w celu zwiększania atrakcyjności wizualnej opakowań i akcesoriów. Chętnie wykonamy profesjonalne, zjawiskowo wykończone wzory na metkach skórzanych i skóropodobnych. Uszlachetnianie folią może nadać zupełnie nowego charakteru portfelowi czy opakowaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłoczenia metek na skórze i ekoskórze!

Nasze usługi

Usługi cięcia ploterem

Usługi cięcia ploterem

Urządzenia umożliwiają wycinanie nożem oscylacyjnym lub wleczonym…

Więcej…

Etykiety skórzane

Etykiety skórzane

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Termoformowanie i panele ścienne

Termoformowanie i panele ścienne

Pośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią…

Więcej…

Sztancowanie

Sztancowanie

Szybkość sztancowania prasą hydrauliczną i precyzja…

Więcej…

Hot-Stamping

Hot-Stamping

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Szycie

Szycie

Specjalizujemy się w szyciu ciężkim…

Więcej…

Wycinanie laserem CO2

Wycinanie laserem CO2

Świadczymy usługi cięcia laserem CO2…

Więcej…