Sztancowanie

Sztancowanie etykietJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Jedną z naszych usług jest sztancowanie prasą hydrauliczną. Na przestrzeni lat staramy się stale poszerzać wachlarz oferowanych rozwiązań. Jesteśmy w posiadaniu prasy – tzw. siekarki, która służy do sztancowania elementów za pomocą metalowych wykrojników. Materiały, na których możliwe jest sztancowanie to: filc, karton, papier, skóra, tektury, plandeka czy washpapa.

Hurtowe sztancowanie prasą etykiet, skór czy uszczelek

Szybkość sztancowania prasą hydrauliczną i precyzja urządzenia sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie na zapotrzebowanie elementów w ilościach hurtowych. Przy tym zapewnia minimalną stratę materiału, więc jest ekonomiczne. Sztancowanie prasą stanowi alternatywę dla cięcia ploterem w przypadku wykrawania poniektórych elementów. Wykrojniki mają możliwość dostosowania do specyficznych grubości czy konkretnych właściwości poszczególnych tworzyw. Nasi pracownicy to eksperci od używania tego urządzenia, dlatego każde zlecenie jest wykonywane starannie i efektywnie. Niezależnie od tego, czy to sztancowanie washpapy, kartonu czy papieru, elementy zostaną wykonane z troską o najwyższą jakość.

Zastosowanie sztancowania

Sztancowanie prasą hydrauliczną jest wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki wszechstronności cięcie prasą jest na przykład wykorzystywane w przemyśle odzieżowym, do wycinania pasków i elementów dekoracyjnych ze skóry naturalnej lub ekoskóry. Także w przemyśle meblarskim sztancowanie skóry czy filcu pełni ważną rolę. Łatwo zrozumieć, dlaczego sztancowanie prasą jest nieodłącznym elementem wielu branż: zapewnia efektywne i precyzyjne rozwiązania produkcyjne na hurtową skalę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług sztancowania i wykrawania!

Nasze usługi

Usługi cięcia ploterem

Usługi cięcia ploterem

Urządzenia umożliwiają wycinanie nożem oscylacyjnym lub wleczonym…

Więcej…

Etykiety skórzane

Etykiety skórzane

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Termoformowanie i panele ścienne

Termoformowanie i panele ścienne

Pośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią…

Więcej…

Sztancowanie

Sztancowanie

Szybkość sztancowania prasą hydrauliczną i precyzja…

Więcej…

Hot-Stamping

Hot-Stamping

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Szycie

Szycie

Specjalizujemy się w szyciu ciężkim…

Więcej…

Wycinanie laserem CO2

Wycinanie laserem CO2

Świadczymy usługi cięcia laserem CO2…

Więcej…