Nowoczesne okładziny i panele ścienne - termoformowanie

termoformowaniePośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią CNC mamy przyjemność zaprezentować panele akustyczne i wykładziny ścienne. Proponujemy fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Do naszego nowoczesnego parku urządzeń należy termoformierka przeznaczona do modelowania filcu poliestrowego PET ze zwiększoną ilością bi-component’ów. Proces przebiega dzięki ciepłu i matrycom – to zaś pozwala uzyskać różnorodne formy oraz wzory przestrzenne, zapewniając produktom trwała i stabilną strukturę wytłoczonych kształtów. Podgrzanie PET do odpowiedniej temperatury zapewnia wysoką elastyczność i możliwość deformacji. Następnie filc umieszczony zostaje na formie, która nadaje pożądany, dowolny kształt wyrobu. Ta metoda ma swoje zastosowanie m.in. w projektowaniu przestrzeni, wytwarzaniu paneli akustycznych czy elementów dekoracyjnych.

Termoformowanie nowoczesnych paneli ściennych dla firm

Dzięki usłudze termoformowania oraz cięcia ploterem mamy możliwość wyrobu filcowych paneli dekoracyjno-akustycznych 3D i płaskich okładzin ściennych, które znajdują swoje zastosowanie na wielu elementach powierzchni pomieszczenia. Panele możemy wykonać w wielu skomplikowanych kształtach oraz wymiarach, które zostały uwzględnione na przygotowanym projekcie.Różne mogą być także sposoby na wykończenia krawędzi (faza, ostra krawędź), a montaż nie zostawia widocznych śladów łączeń pomiędzy brytami. Zawsze chętnie pomożemy swoim Klientom rozwiązać problemy techniczne związane z projektem, po to, by idealnie dopasować panele do istniejących już ścian. Panele ścienne, wiszące, stojące czy całe systemy sufitowe lub przepierzenia są idealnymi elementami aranżacji biura, domu czy zakładu pracy. Stanowi to niezwykłe uatrakcyjnienie przestrzeni, lecz zapewnia to również funkcjonalne rozwiązania. Wszystko dzięki unikalnym właściwościom akustyczno-izolacyjnym. Wyroby redukują dźwięki pochodzące z zewnątrz oraz skutecznie zwiększają prywatność domową czy poszczególnych stanowisk pracy, takich jak open space, sale konferencyjne czy prywatne gabinety. Panele przekształcają zwykłe, banalne ściany w przyciągające wzrok przestrzenie akustyczne.

Okładziny ścienne wewnętrzne do biura

Panele filcowe na ścianę to doskonałe rozwiązanie do biura. Ich właściwości są doskonałe do miejsc generujących duży ruch. Panel akustyczny na filcu to rozwiązanie na ścianę oraz sufit, idealne do każdego miejsca pracy. Dzięki swoim właściwościom wyroby pomagają zmniejszyć dźwięki dochodzące z zewnątrz. Uliczny ruch samochodowy, czy głośne rozmowy współpracowników mogą znacznie wpływać na skupienie. Panele ozdobne na ścianę skutecznie zwiększają również prywatność pracownika. Ich zdolność do absorpcji sprawia, iż niepożądane dźwięki nie wychodzą poza dane pomieszczenie oraz do niego nie docierają, co zaś pozwala na spokojną pracę. Panele dekoracyjne dźwiękochłonne to zyskujące na popularności elementy aranżacji, których zadaniem jest redukcja hałasu oraz pogłosu w pomieszczeniach. Są niezwykle estetycznym rozwiązaniem oraz dostępne są w różnych skomplikowanych kształtach, które wytwarzamy dzięki nowoczesnej technologii CNC oraz za pomocą termoformowania filcu. Panele wygłuszające na sufit i ścianę, dzięki swoim akustycznym właściwościom znajdują zastosowanie w wielu miejscach oraz branżach. Sale konferencyjne, biura, hotele, sale koncertowe czy studia nagraniowe wymagają specjalnych warunków, które panele wygłuszające są w stanie zapewnić. Panele ścienne dekoracyjne mogą być dostosowane do istniejącej przestrzeni.

Panele dekoracyjno-akustyczne na ścianę i sufit

Nowoczesna technologia termoformowania daje możliwość wytwarzania paneli dekoracyjnych na ścianę. Po przygotowaniu wzoru oferujemy wykonanie przeróżnych kształtów niezależnie od wymiaru. Stanowią one świetny element aranżacji, zarówno do biura, jak i domu. Dodatkowo nowoczesne panele ścienne charakteryzują się izolacją akustyczną, co pozwoli wygłuszyć dźwięki z zewnątrz. Stanowi to świetne rozwiązanie do zaludnionych miejsc pracy i biur. Nowoczesne panele ścienne mogą również zamienić zwykłą ścianę, w element przyciągający wzrok.

Nasze usługi

Wycinanie ploterem CNC

Wycinanie oraz bigowanie plotrem cnc z nożem oscylacyjnym wszelkich materiałów miękkich…

View more

Szycie

Firma dysponuje wieloma specjalistycznymi maszynami służącymi do szycia lekkiego jak i…

View more

Wycinanie laserem CO2

Materiały wykonane na laserze można wykorzystać w poligrafii, reklamie, kaletnictwie, krawiectwie,…

View more

Hot-Stamping

Hot­stamping zwany również termodrukiem, hot­printem to technika druku z użyciem matryc…

View more

Termotransfer

Trwałe i efektowne zdobienia na materiałach to efekt znakowania folią flex…

View more

Sztancowanie

Efektowne i funkcjonalne wykrawanie należy do podstawowych metod w produkcji. Wykrawania…

View more