Nowoczesne okładziny i panele ścienne - termoformowanie

panel ściennyPośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią CNC mamy przyjemność zaprezentować panele akustyczne i wykładziny ścienne. Proponujemy fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Do naszego nowoczesnego parku urządzeń należy termoformierka przeznaczona do modelowania filcu poliestrowego PET ze zwiększoną ilością bi-componentów. Proces przebiega dzięki ciepłu i matrycom – to zaś pozwala uzyskać różnorodne formy oraz wzory przestrzenne, zapewniając produktom trwałą i stabilną strukturę wytłoczonych kształtów. Podgrzanie PET do odpowiedniej temperatury zapewnia wysoką elastyczność i możliwość deformacji. Następnie filc umieszczony zostaje na formie, która nadaje pożądany, dowolny kształt wyrobu. Ta metoda ma swoje zastosowanie m.in. w projektowaniu przestrzeni, wytwarzaniu paneli akustycznych na sufit i ścianę, a także elementów dekoracyjnych.

Termoformowanie nowoczesnych paneli ściennych dla firm

Dzięki usłudze termoformowania oraz cięcia ploterem mamy możliwość wyrobu filcowych paneli dekoracyjno-akustycznych 3D i płaskich okładzin ściennych, które znajdują swoje zastosowanie na wielu elementach powierzchni pomieszczenia. Panele możemy wykonać w wielu skomplikowanych kształtach oraz wymiarach, które zostały uwzględnione na przygotowanym projekcie.Różne mogą być także sposoby na wykończenia krawędzi (faza, ostra krawędź), a montaż nie zostawia widocznych śladów łączeń pomiędzy brytami. Zawsze chętnie pomożemy swoim Klientom rozwiązać problemy techniczne związane z projektem, po to, by idealnie dopasować panele do istniejących już ścian. Panele ścienne, wiszące, stojące czy całe systemy sufitowe lub przepierzenia są idealnymi elementami aranżacji biura, domu czy zakładu pracy. Stanowi to niezwykłe uatrakcyjnienie przestrzeni, lecz zapewnia to również funkcjonalne rozwiązania. Wszystko dzięki unikalnym właściwościom akustyczno-izolacyjnym. Wyroby redukują dźwięki pochodzące z zewnątrz oraz skutecznie zwiększają prywatność domową czy poszczególnych stanowisk pracy, takich jak open space, sale konferencyjne czy prywatne gabinety. Panele przekształcają zwykłe, banalne ściany w przyciągające wzrok przestrzenie akustyczne.

Okładziny ścienne wewnętrzne do biura

Panele filcowe na ścianę to doskonałe rozwiązanie do biura. Ich właściwości są doskonałe do miejsc generujących duży ruch. Panel akustyczny na filcu to rozwiązanie na ścianę oraz sufit, idealne do każdego miejsca pracy. Dzięki swoim właściwościom wyroby pomagają zmniejszyć dźwięki dochodzące z zewnątrz. Uliczny ruch samochodowy, czy głośne rozmowy współpracowników mogą znacznie wpływać na skupienie. Panele ozdobne na ścianę skutecznie zwiększają również prywatność pracownika. Ich zdolność do absorpcji sprawia, iż niepożądane dźwięki nie wychodzą poza dane pomieszczenie oraz do niego nie docierają, co zaś pozwala na spokojną pracę. Warto rozważyć panele z filcu na ścianę w biurze, aby zapewnić komfort pracownikom.

Modne panele – wykończenie ścian filcem

Panele dekoracyjne dźwiękochłonne to zyskujące na popularności elementy aranżacji, których zadaniem jest redukcja hałasu oraz pogłosu w pomieszczeniach. Są niezwykle estetycznym rozwiązaniem oraz dostępne są w różnych skomplikowanych kształtach, które wytwarzamy dzięki nowoczesnej technologii CNC oraz za pomocą termoformowania filcu. Panele wygłuszające na sufit i ścianę, dzięki swoim akustycznym właściwościom znajdują zastosowanie w wielu miejscach oraz branżach. Sale konferencyjne, biura, hotele, sale koncertowe czy studia nagraniowe wymagają specjalnych warunków, które panele wygłuszające są w stanie zapewnić. Panele ścienne dekoracyjne mogą być dostosowane do istniejącej przestrzeni.

Znakowanie folią Flock i Flex

Termoformowanie arkuszy filcu PET to uniwersalna metoda, która umożliwia tworzenie oryginalnych kształtów, ale to nie wszystko, co oferujemy. Na panelach dekoracyjnych na ścianę wykonujemy również druk termotransfer Flex i Flock – folii ozdobnej. To niezwykle wszechstronny wybór do upiększania filcowych powierzchni oraz innego rodzaju miękkich materiałów. Nowoczesne okładziny ścienne z pewnością nabiorą nowego charakteru, kiedy wydrukuje się na nich logo czy nazwę firmy lub inny wzór. Flock i Flex to folie oferujące szeroką gamę kolorów, a nawet opcje fluorescencyjne, brokatowe czy odblaskowe. Dzięki użyciu termodruku osiąga się efekty, które ozdobią przestrzeń. Nawet panele wygłuszające na ścianę czy sufit można pokryć foliowym, unikalnym wzorem.

Panele dekoracyjno-akustyczne na ścianę i sufit

Nowoczesna technologia termoformowania daje możliwość wytwarzania paneli dekoracyjnych na ścianę. Po przygotowaniu wzoru oferujemy wykonanie przeróżnych kształtów niezależnie od wymiaru. Stanowią one świetny element aranżacji, zarówno do biura, jak i domu. Dodatkowo nowoczesne panele ścienne charakteryzują się izolacją akustyczną, co pozwoli wygłuszyć dźwięki z zewnątrz. Stanowi to świetne rozwiązanie do zaludnionych miejsc pracy i biur. Nowoczesne panele ścienne mogą również zamienić zwykłą ścianę, w element przyciągający wzrok.

Nasze usługi

Usługi cięcia ploterem

Usługi cięcia ploterem

Urządzenia umożliwiają wycinanie nożem oscylacyjnym lub wleczonym…

Więcej…

Etykiety skórzane

Etykiety skórzane

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Termoformowanie i panele ścienne

Termoformowanie i panele ścienne

Pośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią…

Więcej…

Sztancowanie

Sztancowanie

Szybkość sztancowania prasą hydrauliczną i precyzja…

Więcej…

Hot-Stamping

Hot-Stamping

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Szycie

Szycie

Specjalizujemy się w szyciu ciężkim…

Więcej…

Wycinanie laserem CO2

Wycinanie laserem CO2

Świadczymy usługi cięcia laserem CO2…

Więcej…