Szycie na automatach szwalniczych

W TOMAX specjalizujemy się w szyciu ciężkim, koncentrując nasze umiejętności i zasoby na produkcji masowej różnego rodzaju filców. Nasza oferta obejmuje głównie filce poliestrowe, zarówno grube, jak i cienkie, ale także wełniane i techniczne. Dzięki naszym specjalistycznym maszynom i automatycznej technologii szwalniczej,  jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Zespół doświadczonych fachowców doskonale radzi sobie z szyciem, dostosowując technikę do konkretnego materiału oraz wiążącym się z nim potrzeb. W naszej ofercie znajduje się wiele usług szycia, m.in. ciężkie oraz lekkie. Zaawansowany park maszyn pozwala również na precyzyjne i efektywne szycie specjalistyczne. Jest to gwarancją trwałego i estetycznego wykończenia każdego zlecenia. Podczas szycia pasów, filcu i skóry na maszynie, tworzymy zarówno proste, jak i bardzo skomplikowane wzory. Działamy także na innych materiałach – taśmie technicznej, poliestrowej i bawełnianej, washpapie, jeansie, mikrofibrze, folii transparentnej, nylonie, PCV, preszpanie czy korku. Technikę szycia zawsze dostosowujemy do charakterystyki obrabianego tworzywa

Szycie ciężkie i specjalistyczne przy użyciu nowoczesnych maszyn

Posiadamy bogaty zestaw maszyn szwalniczych, w tym stebnówkę z funkcją podwójnego i potrójnego transportu, oraz maszyny typu cykcak. Nasz zaawansowany sprzęt obejmuje również najbardziej nowoczesne automaty szwalnicze, które posiadają programowalne pole szycia o wymiarach odpowiednio 20 x 10 cm, 20 x 30 cm oraz 40 x 60 cm. Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje realizację usług z najwyższą starannością oraz dbałością o detale, utrzymując najwyższe standardy jakości. 

Automaty szwalnicze – gwarancja szybkiego wykonania zamówienia

Jednym z naszych największych atutów są automaty szwalnicze, które pozwalają na szybkie i precyzyjne szycie. Dzięki możliwości wgrania projektu przygotowanego w komputerze, możemy masowo wykonywać identyczne przeszycia tych samych elementów, co znacznie przyspiesza proces produkcji. To idealne rozwiązanie dla projektów wymagających dużej ilości jednorodnych elementów. Dla bardziej skomplikowanych produktów, takich jak portfele składające się z różnych elementów, czy materiałów grubych, oferujemy szycie ręczne. Ta metoda jest idealna dla małych ilości produktów, gdzie projektowanie grafiki pod automaty szwalnicze byłoby nieopłacalne.

Nasze usługi

Usługi cięcia ploterem

Usługi cięcia ploterem

Urządzenia umożliwiają wycinanie nożem oscylacyjnym lub wleczonym…

Więcej…

Etykiety skórzane

Etykiety skórzane

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Termoformowanie i panele ścienne

Termoformowanie i panele ścienne

Pośród naszej oferty wyrobów wytwarzanych technologią…

Więcej…

Sztancowanie

Sztancowanie

Szybkość sztancowania prasą hydrauliczną i precyzja…

Więcej…

Hot-Stamping

Hot-Stamping

Zajmujemy się tłoczeniem etykiet za pomocą technologii hot-stamping…

Więcej…

Szycie

Szycie

Specjalizujemy się w szyciu ciężkim…

Więcej…

Wycinanie laserem CO2

Wycinanie laserem CO2

Świadczymy usługi cięcia laserem CO2…

Więcej…